You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Këpucë për skijim / Dalbello - DS AX 90 GW black-grey acid yellow - 22

215,00€
  • Brendi: Dalbello
  • Kodi: 8050440160392
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Nga pikëpamja teknike, DS AX 90 GW është një nga modelet më të avancuara në klasën e tij të çmimeve dhe është i pajisur në fabrikë me thembra GripWalk. Ofron kombinimin perfekt të rehatisë, performancës dhe përshtatjes së personalizueshme. Skiatorët e avancuar me këmbë pak më të gjera do të vlerësojnë përshtatjen veçanërisht të rehatshme.

 

Dalbello DS kombinon teknologjinë e re të jashtëzakonshme POWER CAGE me TEXTURE 3D.GRIP dhe një përshtatje të përsosur. 


o   Flex: 90

o   Pesha: 1910.00

o   Materiali: PU/DB Hyperlite

o   Konstruksioni: Mbivendosja - Predha e jashtme përbëhet nga dy pjesë - guaska e poshtme dhe pjesa e sipërme.

o   Gjerësia: 102

o   Klamra: F3

o   Liner: DS IF Performance

o   Rrip fuqie 40 mm

o   POWER CAGE - përforcim i jashtëm i guaskës që siguron performancë më të mirë

o   GRIPWALK - një sistem që rrit komoditetin në ecje. Thonë me formë speciale e bërë nga polimere

o   CONTOUR 4 - teknologji që harton konturet anatomike të këmbës

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA