You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dorëza për Fitnes / Sporter

10,00€
  • Kodi: 961753710450
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

• Rrip velcro i rregullueshëm që ngjitet për më shumë rehati
• Materiali: neoprene

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA