You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Shah për lojë

25,00€
  • Kodi: 00012879
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Argëtim i madh për të gjithë familjen!

E përkryer për shkolla, shtëpi, punë, dhoma lojërash, udhëtime, dhurata dhe shumë më tepër! – Dërrasë druri me 2 anë 

Përbërja: Prej drurit 100% real me cilësi të lartë!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha