You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma për tërheqje e bute gray10 kg. / AHF142 Garlando

7,00€
  • Brendi: Garlando
  • Kodi: 8029975994604
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

AHF-142 është jashtëzakonisht fleksibël dhe i përshtatshëm për ushtrime rehabilitimi, shtrirjeje dhe forcimi. Goma është e pajisur me 8 prerje 15 cm, plus një prerje qendrore 25 cm.
Referencat numerike në secilën slot korrespondojnë me nivelet e ndryshme të rezistencës, të rregulluara sipas kërkesave të ushtrimit.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA