You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Syza për skijim / SCOTT FAZE II pink-enhancer teal chrome

50,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368576259
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

SCOTT Faze II marrin tiparet më të njohura të modelit Faze, të tilla si shkuma dhe sistemi i ventilimit ACS, dhe e ngrit nivelin e performancës një shkallë më lart. Thellësia e kornizës është zvogëluar, lentet e saj të mëdha sferike ofrojnë një fushë të shkëlqyer shikimi me një dizajn më të hollë dhe më në modë. Faze II është një koncentrat i vërtetë teknologjie, rezultat i një njohurie të gjatë, të ofruar me një çmim shumë tërheqës.

 

Përforcues: përmirëson kontrastin dhe qartësinë
Mbrojtje të plotë UV
Trajtim kundër mjegullës NoFog™
Maskë për mbrojtje shtesë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA