You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma për rezistencë / Toorx

35,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975993478
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Gomat për rezistencë Toorx ofron mundësinë për t'u stërvitur në mënyrë funksionale, fleksibël dhe për të kryer ushtrime rehabilitimi dhe crossfit.
Gomat elastike kabë rezistencë shtesë të fortë dhe janë me material prej latexi.
Përmasat: 2080 x 4.5 x 64 mm.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA