You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top futbolli / Molten Europa League / F5U1000-23

14,00€
  • Brendi: Molten
  • Kodi: 4570031002725
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia: 5 | Vendi i përdorimit: jashtë

 

Top stërvitor/promocional

Kopja zyrtare e topit të UEFA Europa League sezoni 2022/23

Konstruksion klasik i paneleve 32

Makinë e qepur

Materiali TPU

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA