You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top futbolli / Molten - F4A1710

14,00€
  • Brendi: Molten
  • Kodi: 4905741894139
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia: 4 | Vendi i përdorimit: jashtë

Top për stërvitje

Konstruksion klasik i paneleve 32

Të qepura me dorë

Karakteristika të mira të lojës për shkak të strukturës së sipërfaqes

Qëndrueshmëri e mirë

Materiali PU/PVC

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA