You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top hendbolli / Molten - H3X1800YG

18,00€
  • Brendi: Molten
  • Kodi: 4905741845117
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

I përshtatshëm për stërvitje

Sipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje

32 panele pesëkëndëshe

Ndërtimi: i qepur me makinë

Miratuar nga IHF

Materiali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekje

Madhësia 2 - për fillestarët, djemtë 12 - 16 vjeç, vajzat mbi 14 vjeç

Perimetri (cm): 54 - 56

Presioni pas fryrjes: 0,3 -0,5 bar

Pesha: 325 - 375 gram

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA