You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top hendbolli / Molten - H2FX1800-RB

18,00€
  • Brendi: Molten
  • Kodi: 4905741896904
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia: 2 | Vendi i përdorimit: brenda

 

Top stërvitje

Lëkurë e butë sintetike

Karakteristika shumë të mira të lojës

Shumë i dobishëm

Pesha dhe madhësia sipas standardit IHF për topa me dorë pa rrëshirë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA