You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Thes boksi në formë të Dardhës / Dosmai - KT-581

150,00€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 950699909581
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Është prodhuar prej MAT PVC, lëkurës sintetike me 680 gr/m² dhe e certifikuar me ISO:9001.

Pjesët prej lëkure dhe tekstili janë të mbushura me punë dore.

Përbëhet gjithsej prej 8 pjesëve dhe është prodhuar për profesionistë dhe fillestarë.

Dimensionet: 65x110cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA