You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma per rezistence e forte kalter 1m x15cmx0.65mm AHF-116

2,80€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975993294
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                Toorx

Kodi                    8029975993294

Ngjyra                 E Kaltert

Rezistenca          E Forte


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA