You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Tundra Black 69311

100,00€
  • Brendi: Alpina
  • Kodi: 3838986125021
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Firma
Alpina
Kodi 3838986125021
Madhesite  40.5, 41, 42, 43, 44, 44.5, 45, 45.5, 46
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA